Voeg nog <strong><strong>€75,00</strong></strong> toe en je verzending is Gratis.
Gratis verzending vanaf € 75,-
Bolero stola – stijlvol en praktisch. De bolero stola combineert het beste van een stola en een bolero. Dankzij de slimme pasvorm blijft hij mooi op zijn plek en geeft hij je outfit een elegante touch. Perfect voor elke gelegenheid!
Bolero stola – stijlvol en praktisch. De bolero stola combineert het beste van een stola en een bolero. Dankzij de slimme pasvorm blijft hij mooi op zijn plek en geeft hij je outfit een elegante touch. Perfect voor elke gelegenheid!
Producten 1-36 van 91
Bolero stola van effen ivoorkleurige soepelvallende crêpe voile.
One size, ook geschikt voor grotere maten.
Lichtblauwe kanten bolero stola met bloemmotief. Ook geschikt voor grotere maten, valt op de taille.
Bolero stola van donkerblauwe voile met opgeweven stippen. One size, ook geschikt voor maten tot en met 50, valt op de taille.
Korte bolero stola van effen soepelvallende oudroze crêpe voile.
One size, ook geschikt voor grotere maten tot en met maat 50.
Turquoise tule bolero-stola met pailletten en geschulpte rand.
One size tot maat 50
Denimblauwe kanten bolero stola met bloemmotief. Ook geschikt voor grotere maten, valt op de taille.
Donker-oudroze bolero stola van soepelvallendecrêpe voile
One size, ook geschikt voor maten tot 50.
Bolero stola van effen zalmroze soepelvallende crêpe voile.
One size, ook geschikt voor maten tot 50.
Bolero stola van effen grijze soepelvallende crêpe voile.
One size, ook geschikt voor grotere maten.
Kanten bolero stola met bloemmotief in taupe en ivoor. Ook geschikt voor grotere maten, valt op de taille.
Donker-oudroze stola met pailletten en driekwart mouwen.
Bordeauxrode changeant organza bolero stola met petrol-blauwe weerschijn +/- 20 handgemaakte en opgenaaide satijnen roosjes
Zwarte organza bolero stola met stippen en bloemetjes. Ook geschikt voor grotere maten, valt op de taille.
Lichtblauwe kanten bolero stola met bloemmotief. Ook geschikt voor grotere maten, valt op de taille.
Lichtroze organza bolero stola met +/- 20 handgemaakte en opgenaaide roze satijnen roosjes
Kasjmier blend bolero stola in gemêleerd oudroze. Doordat je de knoopjes kunt dichtknopen, kun je deze ook als poncho dragen.
Voor het onderhouden van deze omslagdoek adviseren wij handwas.
Made in Italy
Bleekgroene kanten bolero stola met bloemmotief. Ook geschikt voor grotere maten, valt op de taille.
Korte bolero stola van effen witte soepelvallende crêpe voile.
One size, ook geschikt voor grotere maten, valt op de taille.
Korte effen grijze crêpe voile bolero stola.
One size, ook geschikt voor maten tot en met 50, valt op de taille.
Korte bolero stola van effen zuurstok roze soepelvallende crêpe voile.
One size, ook geschikt voor grotere maten, valt op de taille.
Soepelvallende donkerblauwe crêpe voile stola met maraboe veren rand.
Bolero stola van zwart organza met groene weerschijneffect en groene satijnen roosjes. One size, ook geschikt voor grotere maten.
Korte bolero stola van grasgroene crêpe voile met ingeweven blokjes.
One size, geschikt voor alle maten tot en met maat 50, valt op de taille.
Biljartgroene bolero stola van soepelvallendecrêpe voile.
One size, ook geschikt voor grotere maten.
Bolero stola van zeegroene tulle met geborduurde bloemen en pareltjes. De stola is perfect geschikt voor feestelijke/chique aangelegenheden.
Bolero stola van soepelvallende effen hardroze crêpe voile.
One size, ook geschikt voor maten tot 50.
Beige bolero-stola van soepelvallende crêpe voile.
One size, ook geschikt voor grotere maten.
Kasjmier blend bolero stola in zuurstokroze. Doordat je de knoopjes kunt dichtknopen, kun je deze ook als poncho dragen.
Voor het onderhouden van deze omslagdoek adviseren wij handwas.
Made in Italy
Hardroze stola met pailletten en driekwart mouwen.
Zwarte tulle stola met turquoise pailletten en driekwart mouwen.
Antraciet-groene kanten bolero stola met bloemmotief. Ook geschikt voor grotere maten, valt op de taille.
Bolero stola van zwarte tulle met geborduurde vogel- en bloemen. De stola is perfect geschikt voor feestelijke/chique aangelegenheden en straalt klasse uit.
Ook geschikt voor grotere maten, valt op de taille.
Bolero stola van effen soepelvallende neonroze crêpe voile.
One size, ook geschikt voor grotere maten.
Korte bolero stola van soepelvallende crêpe voile in de kleur neonroze
Korte bolero stola van soepelvallende crêpe voile in de kleur neongeel
Bolero stola's combineren de elegantie van een stola met het gemak van een bolero. Deze unieke accessoires zijn ontworpen om moeiteloos over de schouders te draperen, met aan de uiteinden een subtiele sluiting die zorgt voor een perfecte pasvorm. Zo blijven ze mooi op hun plaats zitten zonder dat je ze constant moet aanpassen. Ideaal voor dames die op zoek zijn naar een stijlvolle én comfortabele aanvulling op hun outfit.
Bolero stola's zijn veelzijdig en geschikt voor verschillende gelegenheden. Of je nu een bruiloft, gala of een ander formeel evenement bijwoont, een bolero stola voegt een elegante touch toe aan je look. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals crêpe voile, kant en satijn, bieden ze zowel comfort als stijl. Verkrijgbaar in diverse kleuren en ontwerpen, zodat je altijd een bolero stola vindt die perfect bij jouw outfit past.
Bij Bouffante vind je een uitgebreide collectie bolero stola's van hoge kwaliteit. Of je nu op zoek bent naar een klassieke zwarte bolero stola of een opvallende kleur zoals jadegroen, onze collectie heeft voor ieder wat wils. Elk item wordt zorgvuldig geselecteerd voor de beste kwaliteit en stijl. Ontdek onze collectie en vind de perfecte bolero stola die jouw outfit compleet maakt.
Naast bolero stola's biedt Bouffante ook een breed assortiment aan andere stola's. Bekijk onze collecties van cape stola's, organza stola's, zijden stola's, bont stola's, veren stola's en satijnen stola's.